نتایج جستجو برای عبارت :

یک تعادل دیگر

تعادل اقتصادی هنگامی حاصل میشود که از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
منحنی درخواست با سر نزولی برابر شدن را تعیین می سر بازار کلان زمانی که سر اقتصاد کینزی تابع سرمایه ارتباط با نرخ هنگامی که سر بازار پول کینزی فرض می شود نمایش پول گرفتن منحنی تقاضای بیمو نزولی حاصل می دست هردو. تعادل بازار با شرایطی آزادی می‌شود که سر مرتبط قیمت یک محصول سر سرسری روش می‌گیرد که تعداد می‌ توان نقش
سودا -سرد و خشک -خاک سودای طبیعی رسوب خون است به همین دلیل غلیظ تر و سنگین تر از خون است. رنگ ان سیاه ومزه ی امیخته از شیرینی وترشی است.وظایف سودای طبیعی در بدن تعادل ۱.حفظ تعادل واستحکام بافت های استخوانی مثل تاندون و رباط استخوان و مو وناخن که دارای مزاج سرد و خشک  هستند.۲.ایجاد قوام وغلظت لازمه ی خون.۳. تقویت دهانه ی معده وتحریک اشتها
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
سودا -سرد و خشک -خاک سودای طبیعی رسوب خون است به همین دلیل غلیظ تر و سنگین تر از خون است. رنگ ان سیاه ومزه ی امیخته از شیرینی وترشی است.وظایف سودای طبیعی در بدن تعادل ۱.حفظ تعادل واستحکام بافت های استخوانی مثل تاندون و رباط استخوان و مو وناخن که دارای مزاج سرد و خشک  هستند.۲.ایجاد قوام وغلظت لازمه ی خون.۳. تقویت دهانه ی معده وتحریک اشتها
برون فکنی یا تجربه خروج از بدن، تجربه‌ای با احساس جدا شدن روح از بدن فیزیکی است که به آن برون فکنی اثیری (Astral Projection) نیز گفته می‌شود. در واقع نوعی حالت خاص بین خواب و بیداریست که ۱۰ درصد مردم چنین حالتی را تجربه و البته درصد کمی به اختیار خود این کار را کرده‌اند. 
برون فکنی مانند این است که بخواهید دوچرخه سواری یاد بگیرید. اوایل هرچه برای دوچرخه سواری تلاش می کنید تعادل خود را از دست می دهید و می افتید و بارها و بارها شکست می‌خورید و ممکن اس
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
دیروز شاخص کل بورس تهران با افت 10892 واحدی، بزرگترین ریزش تاریخی خود را ثبت کرد. البته اینکه به یکباره چنین افتی را شاهد بودیم، نکته مثبتی بود. چون حداقل زودتر و با تحمل یکروز منفی، به پایان اصلاح میرسیم. نزدیکترین حمایت در شاخص کل، محدوده 306000 و 307000 واحد است که انتظار میرود همین امروز در ساعت اولیه به آن برخورد کنیم. بعد از آن میتوان به تعادل بازار خوشبین بود. بر این اساس، امروز بازار بورس کار خود را با منفی آغاز میکند و با جذاب شدن قیمت ها، تقا
گوش یکی از اندام های حسی است که تمام صوت را دریافت می کند گوش انسان از سه بخش داخلی مباننی و خارجی تشکیل شده است امواج صوتی انسان ها با حیوانات مختلف هستند در این مطلب از پرشین وی همه چیز در مورد گوش و ساختار آن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.گوشهای ما مسئول دو حس حیاتی اما کاملا متفاوت هستند: شنوایی و تعادل. صداهای تشخیص داده شده از طریق گوشها ، اطلاعات اساسی را درباره محیط خارجی به ما می‌دهند و به ما اجازه می‌دهند با روشهای پیچیده‌ای چون

تغذیه اثرات چندگانه‌ای بر سلامتی افراد دارد و مواد غذایی مختلف دارای انرژی ترمودینامیکی متنوعی هستند، این تنوع انرژی به صورت عدم تعادل جسمی و روحی یا بیماری مختلف بروز می‌کند. برای اصلاح عدم تعادل باید از غذا‌های سرد اجتناب کرد.
به گفته کارشناسان طب شرقی، موادغذایی وجود دارد که مصرف بیش از حد آن‌ها ممکن است باعث تشدید عصبانیت و اضطراب شوند. در ادامه این مطلب به برخی از این موادغذایی اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب
ذات رفتن دلهره آوره است؛ مضاف برآن مقصدت هم معلوم نباشد. صبح برمیخیزی بی هیچ برنامه ای، شب خودت را درحال میابی که مشغول کوله بستن هستی، برای رفتن، برای جاری شدن. سر به سنگ زدن هایم بیشتر شده است، مقصدهایم نامعلوم تر. فردا را نمیدانم چشم هایم چه منظره ای میبیند شاید یک دشت شاید یک مه شاید هم یک دره. هر روز در رفتن زندگی کردن اما کار من نیست من نمیتوانم هر روز جاری شوم. برای جاری شدن باید بین مبدا و مقصد اختلاف پتانسیل برقرار باشد پس سکون هم جزئی
طب سنتی چینی اصلا به شما پیشنهاد نمیکند که برای رهایی از درد، مسکن مصرف کنید، بدون دارو از آنها خلاص شوید
به‌طورکلی سردرد درنتیجه‌ی ترکیبی از سیگنال‌های عصبیِ ارسال‌شده به عروق خونی و ماهیچه‌های سر بروز می‌کند، اما دلیل فعال‌شدن این سیگنال‌ها هنوز مشخص نیست. بااین‌حال رایج‌ترین محرک‌های سردرد عبارتند از:
بیماری‌هایی مانند عفونت‌های سینوسی، سرماخوردگی، تب و عفونت گلو؛
استرس؛
خستگی چشم یا کشیدگی پشت؛
عوامل محرک محیطی مانند دود د
برای این که زحمات شما در کاهش وزن به هدر نره، باید بین کالری های دریافتی و مصرفی خودتون تعادل ایجاد کنید، یعنی همون قدر که انرژی وارد بدن تون می کنید، همون قدر هم انرژی مصرف کنید.
باید حواس تون به غذایی که می خورید باشه، اگه شبی مهمان بودید! یا ... و پرخوری کردید، فردای اون روز کمتر غذا بخورید تا به تعادل برسید.
هر هفته خودتون رو وزن کنید، اگه وزن ایده شما مثلا 70 کیلوگرم هستش، اگه وزن تون به 72 کیلو گرم افزایش یافت مجددا چند روزی کمتر غذا بخورید و
دانلود پاورپوینت عدم تعادل پتاسیم
فرمت فایل: پاورپوینت pptx
تعداد اسلایدها: 10 اسلاید
حجم فایل: 201 کیلوبایت
پتاسیم الکترولیت اصلی داخل سلولی است، در حقیقت 98% پتاسیم بدن در درون سلولها بوده و 2% باقی مانده در ECF قرار دارد وهمین 2% در عملکردهای عصبی نقش مهمی را ایفا می نماید پتاسیم می تواند بر فعالیت های عضلات اسکلتی و عضلات قلبی تاثیر گذارد. به طور مثال، هر گونه تغییر درغلظت آن، تحریک پذیری و ریتم عضله قلب را تغییر می دهد.پتاسیم همواره بنا به نیازه
 در فرایند توسعه، صنعت اهمیت ویژه ای دارد و به عنوان یکی از بخش های پیشرو اقتصادی محسوب شده و می تواند موتور محرکه توسعه باشد؛ به گونه ای که واژه صنعتی شدن در ادبیات اقتصادی، کلید توسعه سریع اقتصادی است که از آن می تواند آینده ای با امکانات تولیدی بهتر، افزایش فرصت های اشتغال، نوسازی فعالیت های اقتصادی و یافتن جایگاه مناسب در عرصه بین المللی را تحقق بخشید.
مقاله چالش های شهرک های صنعتی و نقش آن ها بر تعادل نظام سکونتگاهی جهت توسعه منطقه ای د
 در فرایند توسعه، صنعت اهمیت ویژه ای دارد و به عنوان یکی از بخش های پیشرو اقتصادی محسوب شده و می تواند موتور محرکه توسعه باشد؛ به گونه ای که واژه صنعتی شدن در ادبیات اقتصادی، کلید توسعه سریع اقتصادی است که از آن می تواند آینده ای با امکانات تولیدی بهتر، افزایش فرصت های اشتغال، نوسازی فعالیت های اقتصادی و یافتن جایگاه مناسب در عرصه بین المللی را تحقق بخشید.
مقاله چالش های شهرک های صنعتی و نقش آن ها بر تعادل نظام سکونتگاهی جهت توسعه منطقه ای د
وسواس چیست 
وسواس یک ایده، فکر، تصور، احساس یا حرکت مکرر یا مضر است که با نوعى احساس اجبار و ناچارى ذهنى و علاقه به مقاومت در برابر آن همراه است. بیمار متوجه بیگانه بودن 
حادثه نسبت ‏به شخصیت‏ خود بوده از غیرعادى و نابهنجار بودن رفتار خود آگاه است. روان شناسان وسواس را نوعى بیمارى از سرى نِوروزهاى شدید مى ‏دانند که تعادل روانى و 
رفتارى را از بیمار سلب می کند و او را در سازگارى با محیط دچار اشکال مى ‏سازد و این عدم تعادل و اختلال داراى صورت
همیشہ همسرداری اش خاص بود ؛ 
وقتی می خواستیم با هم بیرون برویم ، لباس هایش را می چید و از من می خواست تا انتخاب ڪنم ؛
از طرف دیگر توجہ خاصی بہ مادرش داشت .
هیچ وقت چیزی را بالاتر از مادرش نمی دید ،
تعادل را رعایت می ڪرد ؛
بہ خاطر دل همسرش دل مادرش را نمی شڪست ؛
و یا بہ خاطر مادرش بہ همسرش بی احترامی نمی ڪرد...
 بہ روایت همسر شهید مدافع حرم مهدی نوروزی
ترمز ایمنی:
مکانیزمی در آسانسور است که توسط گاورنر ( سیستم کنترل کننده ی  سرعت بالا) در لحظه ی  افزایش سرعت بیش از حد مجاز فعال
شده و با قفلشدن روی ریل های راهنمای کابین یا وزنه ی تعادل آنها را متوقفمی نماید و شامل انواع زیر می شود:
ترمزایمنی لحظهای (آنی) :
نوعی ترمز ایمنی است که با قفل شدن سریع روی ریل های راهنما باعث توقف کابین و یا وزنه ی  تعادل
(با شتاب منفی بسیار زیاد) می شود.
خیلی به موضوعات مهم زندگی ام فکر می کنم ولی نه برای اینکه فقط به یک پاسخ قطعی برسم بلکه برای اینکه اندیشیدن در باره آنها برایم جالب است. درست مثل وقتی که به دستور تهیه یک غذای خوشمزه فکر می کنم. من فکر می کنم جستجو برای یافتن معنی سوالاتی نظیر از کجا آمدن و چرا بودن و کجا رفتن و عشق و  لذت و به ویژه زیبایی، موضوعات دوست داشتنی ای هستند.
زیبایی از کلماتی است که به نظرم در موردش خیلی اجحاف شده و اینقدر بی جا و نادرست به کار رفته که از مفهومی مثل عشق
پی نوشت تکمیل شد .

وقتی این هست اون نیست . وقتی اون هست این نیست .
وقتی " تو " هستی به تعادل می رسم !
به همین سادگی ...
نیستی پس همیشه نامتعادلم . انگاری گم شدم . گیجم . تمرکز ندارم . سالهاست ...حسابش را تو بهتر داری !

وقت هایی که احساس ضعف میکنم یا زیر بار مشکل یا مشکلات دارم له میشم (خیال کن که زیر یک پرس 50 تنی هستی under pressure ) دلم میخواد یک آغوش امن باشه و به جای اون 50 تن در حد یک کیلو  و توسط بازوهاش به بدنم فشار بیاره و 5000 تن احساس امنیت کنم  و رها بشم از
در زمانی که ما داریم در آن زندگی می کنیم شما به راحتی نمی توانید کسب و کاری بدون طراحی سایت داشته باشید .
زمانی را به یاد آورید که باید لیست کسب و کار خود را در صفحات زر رنگ نشان دهید .
در آن زمان باید منتظر باشید تا مشتریان در فروشگاه شما قدم بزنند .
طراحی سایت ها به ابزار قدرتمندی برای کسب و کار تبدیل شده است که :
دستاورد آن ها را بیشتر می کند .
سایت باعث شده است که مشتری بیشتر شود و نرخ تبدیل افزایش پیدا کند .
بنابراین ، یک طراحی سایت خوب ضروری ا
عوامل ایمن بودن بالابرها به شرح زیر می باشد:
شما اگر هنوز در مورد قدم گذاشتن به درون بالابر یا آسانسورها نگران هستید، ما در اینجا چند ویژگی ایمنی مکانیکی که در این دستگاه  وجود دارد و  باعث اطمینان خاطر و راحتی شما می شو د را معرفی کرده ایم 
کابل های فولادی
کابل های فولادی که آسانسور را بالا نگه می دارند، از عوامل استحکام کابین به حساب می آید. حتی اگر یکی از کابلها پاره شود، همچنان قادر به نگه داشتن وزن سنگین تر از کل آسانسور می باشد. از لحاظ ت
 آیا  می دانستید آب آشامیدنی  قلیایی  یونیزه سطح ph  بدن را متعادل  میسازد؟بدن انسان همیشه به دنبال حفظ تعادل اسیدی و قلیایی یونیزه خون است . اما زمانی که بدن شما بیش از حد اسیدی میشود  ، سیستم ایمنی بدن شما باید انرژی  بیشتری صرف به تعادل رساندن این امرکند که این امر خود سبب ایجاد استرس و بیماری در جاهای مختلف دیگر بدن می شود وحتی می تواند تداخل درفعالیت سلول های بدن ایجاد نماید .رژیم اکثر که مردم به طور متوسط  مورد استفاده قرار می گیرد شامل
طراحی داخلی به سبک کلاسیک بر اساس اهداف آرمانی امپراطوری یونان و روم، یعنی « نظم، تقارن و تعادل » بنیانگذاری شد عنصر اصلی در سبک کلاسیک استفاده از نقطه » کانونی « در محدوده ای است که در آن تعادل بصری ایجاد شده است. عظمت و   شکوه معماری در دکوراسیون سبک کلاسیک هم دیده می شود ؛ سبکی که در تمام جوانب وزین و با اُبهت است حتی در متریال وسیله هایی که به این سبک چیره می شوند. در یک دکوارسیون کلاسیک شما می توانید از متریال هایی مثل اچ دی اف یا حتی موکت
سوار قطار بودم. ناگهان باد بسیار شدیدی از روبرو وزید. قطار، تعادل خودش را از دست داد و ریل خارج شد. شیشه ی پنجره ی قطار شکست و من از پنجره به بیرون پرتاب شدم. از ترس بی هوش شده بودم. پس از مدتی، وقتی به هوش آمدم،.... 
برای خواندن ادامه ی داستان لینک زیر را باز کنید:
http://dastan86.blog.ir/post/2/%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%B7%D8%A8%D8%A8%D8%B9%D8%AA
عظمت اروپا در توجّه به دنیا بود. قرون وسطی زندگی را خوار می‌­شمرد و دنیا را تحقیر می‌کرد. اروپای جدید دنیا را تحقیر نکرد بلکه آن را به سطح ساحت دوم یعنی عقل رساند. موقتاً تعادل برقرار شد. اروپا به مدت سه چهار قرن یعنی تا قرن بیستم اروپای متعادل بود. به این جهت به قدرت رسید و قدرتش را هم تحمیل کرد؛ نه اینکه برخلاف آنچه ما غالباً تصور می‌کنیم اروپا با ظلم و جور و ستم و ... اروپا شده، قدرت پیداکرده، نه چنین چیزی نیست.
اروپا ستمگر، ظالم و استعمارگر
به علت شایع تر بودن اسپاسم عضلات کمر، به  موضوع درمان اسپاسم عظله کمر و پا به طور گسترده تری میپردازیم.
اسپاسم عضلات کمر در هر زمانی ممکن است رخ دهد، اما برخی از علل شایع اسپاسم و گرفتگی عضلات عبارتند از:
1) فشار عضلانی یا آسیب:
یک اسپاسم در کمر ممکن است به علت هر نوع فشار یا آسیب به بافت نرم کمر،
از جمله عضلات، رباط ها و تاندون ها رخ دهد برای مثال سنگین بلند کردن و
همچنین ورزش هایی که شامل حرکات ناگهانی و تکراری هستند، علل شایع اسپاسم
عضلانی
پاورپوینت تعادل در مدل ایستا

پاورپوینت تعادل در مدل ایستا در 21 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx
مشخصات فایل

تعداد صفحات
21

حجم
1213 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
اقتصاد

توضیحات کامل

پاورپوینت تعادل در مدل ایستا در 21 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

فهرست مطالب
عرضه و تقاضای کل: مدل عمومی
بازار کار کلاسیک ها
واکنش نسبت به اختلالات طرف تقاضا
تابع تقاضای کار
شرط تعادل بازار محصول
تعدیل در مدل کلاسیک ها
عرضه و تقاضای کل
سیاست های زیست محیطیفصل سیزدهم :بهداشت و درمانتبصره های فرهنگی برنامه سوم :فصل بیست و یک – فرهنگ و هنر، ارتباطات جمعی و تربیت بدنیماده 155- الف- به منظور گسترش عدالت اجتماعی و فراهم کردن امکان استفاده عادلانه اقشار مختلف جامعه از کالاها و خدمات فرهنگی، ورزشی و هنری و به منظور ایجاد تعادل و […]
ادامه مطلب
دیروز تصمیمات مهمی تو زندگیم گرفتم. تصمیم گرفتم انقدر احساسی نباشم یه کم به حرف عقلم گوش بدم هر چی ضربه می خوریم از دلمونه. چی؟ آره قبول دارم هر چی خوشبختی هم هست از آرامش دله ولی باید نقطه تعادل رو پیدا کنیم.
دیشب با عمه اینا و عمو اینا رفتیم پارک شام خوردیم. زن عمو زحمت شام رو کشیده بود. کلی هم بدمینتون و والیبال بازی کردیم. خیلی خوش گذشت اما چشمتون روز بد نبینه. اخرش پام گیر کرد تو چاله وسط چمن و الان مچم به شدت درد می کنه.
تمرینات کگل معمولا به عنوان تمرینات عضلانی کف لگن نیز شناخته می‌شوند. هدف از این تمرین کاهش سفتی، ناراحتی و بهبود انعطاف‌پذیری عضلات و اندام‌های لگن است. در واقع، تمرینات کگل همچنین با هدف حفظ تمام ارگان‌های لگن در جای درست برای کنترل ادرار و تعادل هورمونی هم برای مردان و هم برای زنان انجام می‌شود.
ادامه مطلب
از پیدایش نظریه بازی‌ها در اقتصاد مدت چندانی نمی‌گذرد. این نظریه ابتدا
توسط ریاضیدانی به نام جان نش مطرح شد و بعدها به همین دلیل نیز برنده
جایزه نوبل اقتصاد ۱۹۹۴ شد. نظریه بازی‌ها بر اساس چند مفهوم اساسی کار
می‌کند: تعادل و انگیزه که با کنش انسانی و رفتار وی و همچنین اساس علم
اقتصاد رابطه نزدیکی دارد. از ابتدای مطرح شدن این بحث در اقتصاد،
کاربردهای فراوانی برای آن یافت شده است هرچند که علاوه‌بر اقتصاد موارد
دیگری از علوم مانند سیاست و
مقدمه:
به طور کلی حرکات اسکیت نمایشی را در پنج بخش تقسیم بندی می کنیم:
اصول مقدماتی (استروکینگ و لبه ها)
پرش ها[1]
چرخش ها[2] و گردش ها و تبدیل ها
اسپایرال ها[3]
رقص پا[4]
اِسپایرِل‌ها (spirals)

اِسپایرِل‌ها (معمولاً از واژگانی مثل پرچم، فرشته و پروانه برای عنوان این حرکت در پیستهای اسکیت استفاده می‌شود) از انواع سُرخوردن[5]‌ بر روی یک پا می‌باشند و به اَشکال مختلف و در فرم‌های متنوع اجرا می‌شوند. این دسته از حرکات به انعطاف، تعادل و کنترل بالا نیاز
هر چیز که در جستن آنم، آنم
بله درست می‌گوید، من خودِ دردم، خود خواستن و نرسیدن، خودِ بیهودگی، دوستی امروز می‌گفت تمایل به پرفکت بودن باگ خلقته، راست می‌گفت چرا تا به حال توجه نکرده بودم که هرچه می‌کشم از این میل به پرفکت بودن است؟ چرا تا به حال هیچ قدمی برای تعادل در خودم بر نداشتم؟ چرا باید همه‌ی زندگی برای این باگ خلقت که کمال‌طلبی‌ست در رنج باشم؟ بس نیست ۳۵ سال که لااقل ۳۰ سالش را در این وضع گذراندم؟
بس است
محبوبم!جهانم آشفته است؛ جهانم میزان نیست.جهانم پر از اضطراب است.لحظات چموش اند.تنها هنگامی که به شما میرسم،رو به روی تو ام و به تو سلام میکنم،آن زمان جهان به تعادل میرسد.جواب بدهی یا نه،تو جهان مرا متعادل میکنی محمد_صالح_علاء
چاه آسانسور چاه و چاهک آسانسور در بند ۳-۱۲ و ۳-۱۳ استاندارد ۱-۶۳۰۳ مقررات ساختمان و نصب آسانسور های برقی به شرح زیر تعریف شده است: چاه : فضایی که در آن کابین و وزنه تعادل (در صورت وجود) حرکت می کند. این فضا به کف چاهک، دیوارها و سقف محدود می گردد. چاهک: بخشی از چاه است که در زیر پایین ترین طبقه آسانسور قرار دارد.
ادامه مطلب
عروس البینو اصفهان, [01.07.19 23:53]
‍ #پروبیوتیک
تاریخچه پروبیوتیک
عبارت پروبیوتیک (Probiotic) از کلمه یونانی پروبیوس گرفته شده و برخلاف آنتی‌بیوتیک که به معنای ضد حیات است در لغت به معنای حمایت از حیات (For Life) است. پروبیوتیک محصول میکروبی است که به طور زنده و مستقیم در جیره به مصرف می‌رسد و سبب ایجاد تعادل در جمعیت میکروبی روده و پیش‌گیری از عفونت‌های گوارشی، بهبود عملکرد حیوان و افزایش رشد دام و طیور می‌شود. برخلاف آنتی‌بیوتیک‌ها، مصرف پروبیوتی
دلم برای دوستان قدیمی وبلاگیم تنگ شده دوستایی که رفتن و فقط خاطرهاشون برا ما موند. آخ که چقدر دلم یه خورده از اون بیخیالیه میخواد اینکه هیچی نخوام و فقط زیبایی ها رو ببینم. تعادل بین دوتا جریان اصلی زندگیم برام سخت شده باید سعیمو بکنم باید بازخوردای مثبتشو ببینم اصن منفیارم مثبت ببینم خدا رو چی دیدی شاید قضیه،قضیه ی همون گل دقیقه ی نود باشه.
کلاس بینش شروع شده، خلاصه نویسی رو دوباره شروع میکنم ان شالله.
کلاس نقاشی رو بعد سه ماه وقفه، بلاخره رفتم.
دیروز هم بعد حدود ۲ ماه، غذا پختم. خوب بود، بوش خیلی اذیتم نکرد.
و همه ی اینا یعنی زندگیم داره برمیگرده به تعادل قبلیش، خوشحالم :)
+ پست برگشت گذاشتم وبلاگ ارکیده ولی فکر نمیکنم اونجا بتونم این حرفا رو بزنم. نهایت چندتا معرفی فیلم و آهنگ و ... . مخاطبای متنوعی داره که با اکثرشون حس راحتی ندارم..‌ 
 من نمیدونم به چه زبونی باید بگم! این زندگی ای نیست که من میخوام:(
ولی مشکل اینجاست که نمیدونم چجور زندگی ای میخوام... یعنی کاملا هم خلاف میلم نیست، مثلا من دوست دارم بخشی از زندگیم آکادمیک بمونه همچنان، ولی در کنارش دلم میخواد به ورزش و ویولنم هم برسم.. وقت داشته باشم که بشینم لاک بزنم و عکس دامن تو پینترست نگاه کنم:) یه روزایی هر چقدر خواستم ویدیوی پارکور تماشا کنم، و شاید یه روز برم که یاد بگیرم کیک بپزم:)
ولی در عین حال میدونم اینکه وظیفه ای د
همه می‌دانیم که مرد‌ها از مریخ آمده‌اند و زن‌ها از ونوس و همین باعث می‌شود ایجاد یک تعادل کامل در رابطه‌شان کار سختی شود. به گفته‌ی روانشناسان خیلی از این اشتباهات میان خانم‌ها مشترک‌اند و زیاد دیده می‌شوند. اگر دوست دارید رابطه‌تان بهتر و عمیق‌تر باشد و اشتباهات کمتری در رابطه با مرد زندگی‌تان مرتکب شوید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
یاهو
یکی از دردناکترین حس هایی که دارم بخاطر اینه که روزهای آخر که آقاجون توانش رو از دست داده بود و حتی با عصا تعادل نداشت و زمین می خورد همه ما خشکمون زده بود و فقط چشم هامون پر از اشک میشد. می ترسیدیم بهش نزدیک بشیم. میترسیدیم دستش رو بگیریم جز فاطمه که دل قوی تری داشت. داشتیم می دیدیم که داریم از دستش میدیم. از طرفی هیچ کس دوست نداشت ببینه پیر فرزانه مون چقدر تحلیل رفته.هیچکس طاقت دیدن زوالش رو نداشت از بس که با شکوه ایستاده بود همیشه. از بس ک
کیفیت آب آشامیدنی برای دام و طیور
اگرچه آب ماده مغذی محسوب نمی شود ولی یک از ارکان حفظ حیات هر جاندار است و محیطی برای تمام 
فرایندهای بدن است و از مواد متشکله تمام سلول ها و بافت های حیوان می باشد. اگر حیوانی از آب محروم 
شود سریعتر از حیوانی که از تمام مواد غذائی دیگر محروم شده باشد می میرد.
 آب باعث محلول شدن مواد قابل هضم غذا و انتقال آن به نقاط مختلف بدن و دفع مواد زیان آور می شود. وجود
 آب برای حفظ تعادل مایعات بدن ، دفع مواد زاید ، حفظ تعا

خواب کافی یادگیری را بهبود می بخشد، شخص را هوشیار می کند، به او در تصمیم گیری کمک می کند، به حفظ سلامت قلب و تعادل هورمون ها کمک می کند و از سیستم ایمنی بدن محافظت می کند.

کمبود خواب در مقابل با رفتارهای ناشی از خطرات، افسردگی و افزایش خطر چاقی و دیابت مرتبط است .

ادامه مطلب
کیفیت آب آشامیدنی برای دام و طیور
اگرچه آب ماده مغذی محسوب نمی شود ولی یک از ارکان حفظ حیات هر جاندار است و محیطی برای تمام فرایندهای بدن است و از مواد متشکله تمام سلول ها و بافت های حیوان می باشد. اگر حیوانی از آب محرومشود سریعتر از حیوانی که از تمام مواد غذائی دیگر محروم شده باشد می میرد آب باعث محلول شدن مواد قابل هضم غذا و انتقال آن به نقاط مختلف بدن و دفع مواد زیان آور می شود. وجود آب برای حفظ تعادل مایعات بدن ، دفع مواد زاید ، حفظ تعادل ص
آیا زن و مرد در بهره مندی از تمامی موهبتهای الهی ونعمت های خدا برابرند?  جواب :بله .
  . پس تفاوتها یی که ما  انسانها  قائل میشویم آیا ظلم است. جواب:بله
 . عدالت ویژگی است که خدا در نهاد هر انسانی قرارداده  ( سوره مائده آیه 8) که عمل به آن به پرهیزگاری  نزدیک وعمل نکردن به آن ظلم است و چون خدا ظالم نیست  پس  در خلقت  بشر در دو گونه  زن مرد  نیز با اعطاء توانایی های و ویژگی های برای  هر یک  تعادل  و همسنگیی  قائل شده و بدینوسیله   عدالت  را رعایت کرد
کاش شماها و تموم جهان و آدماش واقعا آفریده های ذهن من بودین. یجور ماتریکس بامزه که تموم اتفاقات توش غیرواقعی باشه. از تصور این که یه سری آدم هم زلزله رو تجربه کردن و هم سیل رو، عزیزانشون رو از دست دادن یا ازشون بی خبرن، جونشون رو از دست دادن با تموووم خاطرات و آینده و امیداشون، یا همه چیز زندگیشون رو ازدست دادن و بعد از این بلاها باید از زیر صفر شروع کنند تموم سلولای بدنم می لرزه. راستش من تجربه اینجور چیزا رو اصلن ندارم، زلزله و سیل رو تو دنیای
مجله اینترنتی لبخند به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  یزید در اواخر عمر دچار جنون شد، رفتار‌های بسیار زشت و ناروایی از خود نشان می‌داد، تعادل روانی نداشت و بعد سر به بیابان گذاشت و بالاخره با خفت و خواری و پستی مرد و در یک نقطه دفن شد. بعد‌ها در دوران مختار و بعد در عصر بنی‌العباس این قبر‌ها را می‌شکافتند و مرده آن‌ها را بعد از سال‌ها بیرون می‌آوردند.
ادامه مطلب
اگر شکل ساختار سیاسی خیلی مهم نیست و همچنین دموکراسی هر چند مهم، اما دم مسیحایی اقتصاد نمی باشد، پس مشکل سیاست با اقتصاد در چیست؟ چرا بعضی از سیستمهای سیاسی در توسعه و رشد جوامعشان موفق و بسیاری ناموفقند؟ 
هر جامعه را بطور خیلی کلی میتوان متشکل از چهار نهاد دانست: سیاست، اخلاق ( که شامل دین نیز می شود)، اقتصاد و علم. در صورتی که این چهار نهاد در تعامل عادی با یکدیگر و در تعادل باشند، استعدادهای افراد جامعه شکوفا شده و جامعه شاهد رشد و توسعه خو
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ فقط بیش از دو ساعت ورزش متوسط در هفته میتواند به رفع بسیاری از شرایط پزشکی کمک کند اما معدودی از ما موفق هستیم؛ بسیاری از ما نمی‌توانیم به تعادل مطلوب خود دست پیدا کنیم. 
ادامه مطلب
جان نش فردی بود که چیزی به نام تعادل نش رو مطرح کرد و در کاملتر شدن نظریه بازی ها کمک کرد. نظریه بازیها روابط میان انسان ها رو با این پیش فرض بررسی میکنه که انتخاب ها و رفتارهای افراد متاثر از رفتارهای و انتخاب های افراد دیگر هست. روابط انسان ها رو به صورت یک بازی توضیح میده.
تعادل نش کمک زیادی به اقتصاد دان ها کرد.
جان نش برنده جایزه نوبل شد. در حالی که قسمت زیادی از زندگیش رو گرفتار بیماری اسکیزوفرنی بود. بیماری ای که توانایی تشخیص واقعیت رو خی
پاورپوینت تعادل در مدل ایستا

دسته : اقتصاد
تعداد صفحات : 21 صفحه فرمت فایل اصلی : ppt حجم : 1213 کیلوبایت
 دید کلی : 
دانلود پاورپوینت با موضوع تعادل در مدل ایستا، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل عرضه و تقاضای کل: مدل عمومی، بازار کار کلاسیک ها، واکنش نسبت به اختلالات طرف تقاضا، تابع تقاضای کار، شرط تعادل بازار محصول، تعدیل در مدل کلاسیک ها، عرضه و تقاضای کل در مورد کلاسیک ها
 توضیحات کامل : 
کلمات کلیدی : پاورپوینت تعادل در مدل ایس
با استفاده از این قوانین میتوانید جهش فوق العاده ای در طراحی لوگو داشته باشید و به قله ای از  موفقیت در این عرصه برسید. در طراحی لوگو باید با توجه به اصول و روش هایی که توانسته اطمینانی در ذهن مخاطب و بیننده ایجاد کرده باشد ، کار طراحی لوگو انجام شود. در این مطلب بخشی از نکات و اصولی که باید در تمامی لوگوهای طراحی شده دقت کرد را بیان کرده ایم.
۱-مقدمات مهترین بخش است!
این مرحله جزو مراحل خلق خلاقیت است و در این مرحله است که ایده شکل میگیرد در این
شاخص کل بورس تهران  امروز با رشد 9010 واحدی به رقم 322059 واحد رسید. در میانه بازار بر تعداد عرضه ها افزوده شد اما رفته رفته تعادل دوباره به بازار برگشت.
 ارزش معاملات خرد در بورس تهران امروز معادل 1891 میلیارد تومان به ثبت رسید..
 خالص تغییر مالکیت بورس تهران: 251 میلیارد تومان حقوقی به حقیقی
یادتونه گفتم:یه خونه پاستلی دارم وسط ابرا؟؟؟
الان همونجام با یه دندون درد یک هفته ای!!،ی عالمه فکر و خیال از تنظیم خواب به ساعت ۷ واسه از خواب نپریدن و خراب نشدن روز، تعادل بین درس و کار و دوست و خانواده  تا ریختن ی برنامه ۱۵ روزه کمی مشخص برای اینکه حداقل دستم بیاد تو این چتد روز چیکاره ام و ....
این ۱۵ روز ک گذشت ‍♀️
عاشق برنامه ریزیم و تا حالا ی بارم همشو با موفقیت تموم نکردم
شما چه میکنید ک انقدر بابرنامه پیش میرید؟من ک‌ول معطلم بس ک اتفاق خ
دادستان( 1387) برای روشن شدن مفهوم فشار عصبی ذکر چند نکته را ضروری می داند :
1- استرس همواره به علت عوامل ناخوشایند و نامطلوب در فرد به وجود نمی آید. یک خبر شادی بخش نیز می تواند به اندازه یک حادثه ناگوار استرس زا باشد.
2- استرس را نباید پدیده ای منفی در نظر گرفت بلکه میزان مشخص از آن به عنوان محرک افراد لازم است.
3- مفهوم استرس با مفهوم اضطراب متفاوت است، زیرا اضطراب جنبه روانی دارد،  در حالی که استرس صرفاً حالت روانی نیست و بلکه جنبه روانی تنی نیز د

این ابرهای بی تعادل خسته کردند...
یا سیل می بارند یا باران ندارند

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

هم خواب مردابند تا جریان ندارند...
هرگز به دریایی شدن ایمان ندارند

یک خوشه گندم کارمان
«دردمند، خواب رمیده، کوفته و بدخوی، پرتوقع و ناآرام، بی‌تعادل و خشم‌خوار است. تاب سکون ندارد. پس از کلنجار بسیار با خود...»1
وقتی این چنین آدمی میشم در انتظار اوقاتی میشم تا تنها بشم که بتونم تا جایی که لازمه نودلیت بخورم و سریال کره ای ببینم. این راه من برای آروم شدنه.
1- جلد یک کتاب کلیدر
#مو:
خرمن موهایت را
پریشان نکن 
که شانه تُرد احساس برکه
تعادل نگاه شب را
به‌هم می ریزد 
هر تار موی تو

#اوج:
اوجِ جهل
کوتاه آمد
وقتی آفتاب علم
اوج گرفت

# تکرار:
تکرار میکنم 
این را بارها
جهانم بی تو
غمی تکراری است

#آمدنت:
آمدنت را برسان
اینجا مردی
تمام شعرهایش را
نذرِ آمدنت کرده است

#هوا:
در هوای تو سپرده ام
به بغض
شعرهای سر به هوایم را

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زا
تقوا محل جمع چندین مفهوم بسیار مهم است که به نظرم توجه به آن‌ها و بازنگری در آن‌ها بسیار راه‌گشا خواهد بود. نتیجه‌ی درک درست تقوا موارد زیر است که اگر این موارد ارزشش را دارند وقتتان را برای خواندن ادامه‌ی این مطلب سرمایه‌گذاری کنید:
بهره‌وری بهتر شخصی و سازمانی (اجتماعی)،
برآورد خوشبختی در عین کمبودها و نقص‌های محیطی،
تعادل و خوشبختی اجتماعی،
درک بهتر عقیده‌ای از مفهوم نبوت و عصمت،
یافتن یک معیار قابل فهم برای ارزشمندی انسان.

ادامه
آرامش درونی که به واسطه داشتن امکانات بیرونی باشد می تواند وضعیتی مطلوب باشد. اما این آرامش متکی به متغیرهای بیرونی است که هر آن احتمال محرومیت از آنها را می توان پیش بینی کرد. 
آرامش حقیقی بی اتکا به امکانات بیرونی است و آرامشی است که ریشه در بلوغ روحی انسان دارد. اما این مقوله تشویق به کنار گذاشتن امکانات نیست، محروم شدن از امکانات مادی هرگز نمی تواند یک فضیلت معنوی باشد. آرامش حقیقی در تعادل بین نیروهای درونی و بیرونی انسان است. 

کوروش
------------------------
همواره #تصمیم‎گیری در زمان اجرا رخ نمی‎دهد! گاهی در میانه راه طراحی باید تصمیم بگیرید که روی کدام یک از دو جنبه‌ی پیشِ رو بیشتر تمرکز کنید و یا مثلا آیا کار انجام شده روی یک جنبه کافی است یا باید ادامه یابد؟ اکنون ما به یک گردنه تصمیم‌گیری در زمان طراحی رسیده‎ایم:
همچنان روی شناخت مشتری و ارزش پیشنهادی کار کنیم
به نحوه جذب ارزش از مشتری بپردازیم
البته در هر دو جنبه باید نوآوری داشته باشیم. در مورد گام نخست تا این جا زیاد صحبت
جزوه کامل تحلیل سازه ۱ و ۲ فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: zipتعداد صفحات: 187حجم فایل: 1275قیمت: 8500 تومانبخشی از متن:جزوه تحلیل سازه ۱:۱-دو فرض اساسی در تحلیل سازه۲-معادلات تعادل در صفحه های صفحه ای۳-سازه ها۴-انواع سازه های معین۵-پایداری و ناپایداری یک سازه۶-ناپایداری خارجی هندسی۷-تعیین ناپایداری و درجه نامعینی قالبها۸-روش های تعیین درجه نامعینی تابها۹-روش کادر بسته۱۰-معادله دیفرانسیل تعادل تیرها۱۱-قوعد مربوط به رسم تیر برشی۱۲-قواعد مر
۱. تاری ناگهانی دید به خصوص در یک چشم۲. احساس بی‌حسی یا فلج ناگهانی در یک طرف صورت و دست یا پای یک طرف بدن
۳. کاهش ناگهانی بینایی، قدرت بدن، تعادل بدن (به سختی راه رفتن)، قوای حسی، صحبت کردن و یا فهم صحبت دیگران
۴. سرگیجه ی بدون دلیل یا افتادن ناگهانی روی زمین
۵. سردرد ناگهانی و شدید بدون دلیل که فورا بعد از آن فرد بیهوش می‌شود (نشان دهنده سکته مغزی به علت خونریزی است).
۶. بیهوش شدن فرد
ادامه مطلب
استفاده از پشم سنگ تخته ای در نمای ساختمان موجب کاهش اتلاف حرارتی از 30 تا 50% می شود. البته عایق کاری ساختمان با استفاده از پشم سنگ تنها موجب کاهش اتلاف حرارت و حفظ تعادل بین گرمایش و سرمایش نمی شود، بلکه از ویژگی عایق صوتی بودن پشم سنگ نیز استفاده می شود و مانع از ورود و یا خروج صدا می شود.
بطور کلی عایق کاری دیوارهای ساختمان می تواند در دو زمان متفاوت صورت گیرد، عایق کاری در هنگام ساخت و عایق کاری پس از ساخت دیوارها. عایق کاری در روش اول ضریب اط
یکی از نماهایی که به ندرت در سینما دیده شده است و حتی اسم آن به گوش کمتر کسی رسیده است، داچ انگل است.
این نما با نام های دیگری چون Dutch tilt ، canted angle و oblique angle شناخته میشود و عبارتند از انحراف زاوه ی X مختصات نسبت به محور افقی کادر که باعث به وجود آمدن احساس گیجی توامان با عدم تعادل در احساس بیننده میشود.
ادامه مطلب
"اگر هیچ ماجرای بیرونی بر شما رخ ندهد، پس هیچ ماجرای درونی هم برایتان رخ نمی‌دهد.
قسمتی که از شیطان بر عهده می گیرید -یعنی شادی- شما را به درون ماجرا می کشاند. در این مسیر، حدود پایین و نیز بالای خود را خواهد شناخت.
درک حدود تان برای شما امری ضروری است. اگر آنها را نشناسید، با مرزهای مصنوعی تخیلتان و توقعات همنوعان برخورد می کنید.
اما زندگی شما از سر محبت و لطف نمی پذیرد که توسط مرزهایی مصنوعی، در محاصره قرار بگیرد. زندگی می خواهد از روی این گون
حرف‌های منفی دیگران را نادیده بگیرید .

اگر به دیگران اجازه دهید بیشتر از اینکه بازده‌ای به زندگیتان بدهند، 
از آن کسر کنند، تعادل زندگیتان بر هم خورده و بدون اینکه بفهمید 
اسیر منفی‌بافی خواهید شد. 
نظرات بی‌فایده و آزاردهنده دیگران را نادیده بگیرید. 
هیچکس حق قضاوت کردن درمورد شما را ندارد. 
ممکن است داستان زندگیتان را شنیده باشند
 اما مطمئناً نمی‌توانند
 حس و حالتان را درک کنند. 
شما هیچ کنترلی روی حرف‌های دیگران ندارید؛ اما کنترل
قصه، درست از جایی شروع می‌شود که تعادل زندگی بهم می‌ریزد. کم پیش می‌آید این بهم‌ریختگی، دست خودمان باشد. اما برقراری تعادلِ دوباره دست خودمان است. سرشتِ حقیقی ما در همین بهم ریختگی برملا می‌شود. پایان قصه، رستگاری باشد یا افول، تراژدی یا کمدی؛ این را کنش‌ها و واکنش‌های ما تعیین می‌کنند «هنگام فشار».
این برش را ببینید+
.........................
سلام
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- مقاله ای
از روزنامه  چاینا دیلی – ازا قای سونگ
چن-  که امارها وبعضی نتایج اقتصادی – از
اقای استفن.اس.روچ که  جزو گروه دانشکده یل
است وریس قبلی  موسسه مورگان استنلی – اسیا
بوده است ونویسنده  کتاب – عدم تعادل:
مولفه های ایجادکننده عدم تعادل بین امریکا وچین.- پروژه سندیکائی – روزنامه
مربوطه مقاله  اقای روچ ونظریات ایشان را
نظر روزنامه نمیداند- عنوان مقاله چین –ژاپن نیست- یک کاری کاتور دراول صفحه است
ک
کمبود خواب می تواند تعادل قند خون را بر هم بزند، که خطر افزایش وزن را بیشتر کرده و درخشش و جوانی پوست را از بین می برد.

به گزارش : افراد بسیاری گزینه های مختلفی را برای مبارزه با نشانه های پیری مد نظر قرار می دهند. این اقدام منطقی به نظر می رسد زیرا روند طبیعی پیری می تواند به بروز برخی مشکلات سلامت منجر شود
ادامه مطلب
عدم تعادل فاحش دو عوض در زمان تراضی می تواند باعث خیار غبن برای زیان دیده باشد اگر وقوع حوادث پیش بینی نشده در زمان اجرای قرارداد نیز تعادل عرفی تعهدات طرفین را دچار اختلال نماید امکان تعدیل یا فسخ قرارداد وجود خواهد داشت. غبن ناظر بر نابرابری اقتصادی بین عوضین در زمان انعقاد قرارداد است در حالی که نظریه عدم پیش بینی ناظر بر نابرابری تعهدات ضرورتا در حین اجرای عقد حادث می شود پس غبن نمی تواند توجیه گر قرارداد در زمان اجرا باشد. منشا خیار غبن
پلن باینری بازاریابی شبکه ای طرح درآمدزایی باینری یکی از مشهورترین پلن های چندسطحی در دنیاست که پس از عملکرد موفق آن در چندین شرکت دنیا، مورد استقبال قرار گرفت. در این پلن درآمدی، هر بازاریاب دو دست دارد که نام دودویی یا دوتایی نیز از همین محدودیت در عرض شکل گرفته است. این پلن در عرض دارای محدودیت می باشد اما در عمق هیچ محدودیتی ندارد. بدلیل همین ویژگی آن، شبکه در مدت زمان کمتری نسیت به سایر پلن ها گسترش می یابد. روش عملکرد این پلن به این صور
شوانوم یا نورینوم، تومور مغزی خوش خیمی است که از غلاف عصبهای مغزی که از مغز جدا میشوند و در حال خروج از جمجمه هستند منشا میگیرد. شایعترین فرم آن، شوانوم عصب شنوایی یا تومور عصب شنوایی است که باعث کاهش پیشرونده شنوایی میگردد و از بین رفتن عصب گوش و به آن معمولا “تومور زاویه پلی-مخچه‌ای” یا “CP angle” میگویند. سایر علائم شایع این تومور گزگز صورت، اختلال بلع، عدم تعادل، دوبینی و ضعف اندامهاست اما اکثرا بیماران با کاهش شنوایی به متخصصین گوش و حل
یک مثل قدیمی چینی می‌گوید بهترین پزشک طب سوزنی کسی است که بیماری را پیش از وقوعش کنترل و از بین ببرد

و پایین‌ترین سطح در پزشکی را کسی دارد که پس از بروز بیماری سعی در درمان آن دارد.

پزشک طب سوزنی به بیمار کمک می‌کند قسمت‌هایی از بدنش که از تعادل و توازن خارج‌شده‌اند را تشخیص داده

و پیش از آنکه این عدم تعادل پیشرفت کرده و موجب بیماری گردد، آن را درمان کند.

زمانی که عدم تعادل بسیار بزرگ‌شده یا به مدت طولانی در بدن وجود داشته باشد، بیما
اگر می‌خواهید بهترین خودتان باشید، باید خود و شخصیت خود را به خوبی بشناسید و همچنین اطرافیان خود را نیز تحلیل شخصیتی کنید. (جان مایر نویسنده کتاب هوش شخصی John D. Mayer, author of personal intelligence) . پروفسور مایر می‌گوید شخصیت هر فرد، فرمان زندگی اوست که می‌تواند او را به هر سو پیش ببرد. جان مایر که پروفسور و استاد روانشناسی دانشگاه نیوهمشایر و یکی از همکاران ارائه تئوری هوش هیجانی بوده است، می‌گوید شخصیت شناسی ، نیازهای اجتماعی ما را به تعادل می‌رسان
کبد پرمشغله‌ترین اندام درونی انسان است
بیش از یک لیتر خون در هر دقیقه از طریق کبد فیلتر می‌شود❗️
 کبد در حفظ تعادل و تنظیم هورمون‌های بدن نقش دارد. 
یک کبد سالم 100% باکتریها و سموم را پیش از آنکه به جریان عمومی خون بدن برسند، از بدن دفع میکند.
باید بدانید تمام خون برگشتی از دستگاه گوارش که حاوی مواد غذاییست ابتدا به کبد می‌رود.
برای بهبود عملکرد کبد از منابع زیر استفاده کنید
سیر، چغندر، هویج، سبزیجات برگ دار سبز
روغن زیتون، آووکادو، لیم
اجاره دستگاه فتوتراپی و درمان زردی
اجاره دستگاه فتوتراپی و درمان زردی از خدمات تخصصی شرکت نی نی سالم است.همانطور که می دانیم بررسی و درمان زود هنگام زردی نوزادان می تواند از بروز عوارض جبران ناپذیری روی نوزاد جلوگیری کند.
از جمله عوارض ناشی از عدم درمان زردی می توان به• فلج مغزی• عقب ماندگی ذهنی• حملات صرعی• اشکال در تعادل حرکتی• ناهنجاری های دندانی و ناشنواییاشاره کرد.
ادامه مطلب:
اجاره دستگاه فتوتراپی و درمان زردی
 فقط بیش از دو ساعت ورزش متوسط در هفته میتواند به رفع بسیاری از شرایط پزشکی کمک کند اما معدودی از ما موفق هستیم؛ بسیاری از ما نمی‌توانیم به تعادل مطلوب خود دست پیدا کنیم. 
تعدادی روش ساده و ارزان وجود دارد که می‌تواند به تناسب اندام ما کمک کنند؛ احتیاجی به صرف هزینه و وقت بسیار برای باشگاه رفتن نمی‌‌خواهد؛ دستورالعمل‌های موجود به راحتی و در همه جا می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. 
در اینجا به توصیه‌ی "مرکز درمان و پیشگیری" کشور انگلست
بیش تمرینی به افت مداوم اجرا، با علایم روانشناختی و جسمانی یا بدون آنها- با وجود توسل به دو هفته تمرینات ملایم یا استراحت کامل- گفته می شود.بیش تمرینی هنگامی شکل می گیرد که فشار شدید جسمانی یا روانی با استراحت ناکافی همراه شود. تضعیف دستگاه ایمنی بدن، به هم ریختن تعادل عصبی-هورمونی و التهابات مزمن ممکن است در این زمینه سهیم باشند، ولی به هر روی ساز و کار آن همچنان ناشناخته است.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
تمدن جدید استعداد را فلج نموده است، ...نمیتوانید حقیقتا باور کنید که تمدن جدیدتاچه اندازه استعداد ذاتی ما رافلج نموده است...اگر چه در ظاهر امر زندگی ما براحتی میگذرد ولی باید دانست وقتی که ما از نیروی صنعتی استفاده نمودیم انرژی طبیعی ما که باید در حدود خصوصیات و استعدادما بکار برده شود عاطل و بیکارمانده و از این حیث موجبات بهم خوردن تعادل مارا فراهم میسازد.
... چون انرژی ما زیاد مصرف ن
کرم لیمو یا Lemon Curd یه کرم زرد رنگ و ترش و شیرینه که ازش تو شیرینی‌های مختلفی استفاده میشه. مثلاً لای خامه‌ی کیک، ماکارون یا حتی اوتمیل و اسموتی. دستورهای خیلی مختلفی ازش توی اینترنت و کتاب‌ها وجود داره و تقریباً هیچ دوتا دستوری نیست که نتیجه‌ی یکسانی به ما بده! (مثل قورمه سبزی که با هر دستپختی یه طعم و مزه داره!) اما می‌تونیم بگیم که مهم‌ترین نکته‌ تو درست کردن کرم لیمو تعادل بین ترشی و شیرینه و بعد از اون به دست آوردن غلظت مورد نظرمون.
ادام
حضانت به معنی مراقبت و نگهداری از فرزند است . معمولا در مورد نگهداری از فرزند تا زمانی که پدر و مادر با یکدیگر زندگی می کنند مشکلی در این خصوص وجود ندارد . اما هنگامی که پدر و مادر از هم جدا می شوند یک موضوعی مطرح می شود که نگهداری از فرزند بر عهده چه کسی است .
یک قاعده ابتدایی وجود دارد که نگهداری از فرزند تا سن هفت سالگی بر عهده مادر و پس از آن بر عهده پدر می باشد . در برخی از موارد مانند وابستگی شدید عاطفی ،اعتیاد به مواد مخدر و الکل و عدم تعادل
افزایش قیمت ها و عدم تعادل بازار، فشاری کمر شکن می باشد که بر مردم کشورمان تحمیل می شود اما رنج و تحمل آن کمتر از  تبعیض ها ، خلاف گویی ها و دروغ پردازی هایی است که مسئولین اجرایی همه روزه تحویل مردم می دهند!
حسن روحانی رئیس جمهور و معاون اولش  که تا کنون وعده ی بیجا و همچنین خلاف گویی نداشته اند! ، نوبخت، رئیس سازمان و برنامه و بودجه را شما قضاوت کنید!

چند وقت پیش رنج های ورتر جوان را خواندم. کتابی از گوته با ادبیاتی حیرت آور و در عین حال یک تراژدی به تمام معنا. در آن روزگار حال خوشی نداشتم و با خودم فکر میکردم یعنی آدم اگر مثل ورتر جوان خودش را بکشد زندگی اش به کجا ختم میشود؟ مگرچقدر قرار است رنج بکشیم؟
راستش خیلی وقت است که میخواهم در مورد این مطلب بنویسم ولی راه نمیبرم از کجا و چگونه شروع کنم. 
بگذارید با یک مثال بگویم. انسان در طول زندگی حالات و هیجانات مختلفی را تجربه میکند. مثلا شهوت. اگر
باسمه تعالیچلچراغاسرافقصیده ۴چیست اسراف وفزون خواهی تو را در زندگینیست جز افراط و تفریط و عدول از بندگیچون گناهان کبیره است و ندارد ارزشیهست افراط و سبب گردد تو را در ماندگیذکر قرآن در قوام است و تعادل در امورهر که دارد حد اوسط، کی شود واماندگیمی شود افساد گر اسراف گردد خود رواجچون شود خارج ز حد و می شود آلودگیمی شود نابود مال و ثروت انسان چه زودهرکه دارد خط مشی نا روا در زندگیهمچو کرمی خشک گرداند درختی بس عظیممی خوراند از درون ، موجب شود ا
اولین و مهمترین قدم در آموختن شنا اینست که بتوانی خودت را روی آب نگه داری. هرقدر هم که قوی هیکل و عظیم الجثه باشی، تا نتوانی خودت را روی آب نگه داری نمی توانی فنی از فنون شنا را به کار بیندازی. وقتی این مرحله را بگذرانی، یادگرفتن مابقی فنون  هم سهل است و هم گوارا. اولین نکته ی زندگی هم همین است. باید متعادل خودت را روی آن نگه داری و کنترل کنی. و راز این تعادل، توکّل و توفیض امور است. رضایت تام و تمام به مقدرّات. نه از سر استیصال. نه از سر سکون. که از
خوبیِ ترمودینامیک (و کلن فیزیک) این‌ه که ضریب تبدیل واحدها به هم، همیشه ثابت بوده و به یاری خدا و همت فیزیک‌دانان، ثابت خواهد بود. دقیقن بر خلاف ضریب تبدیل نرخ ارز توی کشورمون! مثلن یک ژول همیشه 3600 وات‌ساعت بوده و هست. امکان نداره که یک زمانی فیزیک‌دان‌ها با هم تَکرار کنن و شب بخوابن و صبح بیدار بشن و ببینن که مثلن هر ژول شده 8700 وات‌ساعت! و خب این خیلی خوب‌ه؛ چون نشون می‌ده که بازارِ ژول همیشه توی تعادل‌ه و هیچ‌موقع نیاز نمی‌شه که فیزیک‌
روزی بازرگانی خرش را که دو گونی بزرگ بر دوش داشت به زور میکشید، تا به مرد حکیمی رسید. حکیم پرسید چه بر دوش خَر داری که سنگین است و راه نمی رود؟
 پاسخ داد یک طرف گندم و طرف دیگر سنگ.
حکیم پرسید به جایی که میروی سنگ کمیاب است؟
پاسخ داد خیر، به منظور حفظ تعادل طرف دیگر سنگ ریختم.
حکیم دانا سنگ را خالی کرد و گندم را به دوقسمت تقسیم نمود و به گفت حال خود نیز سوار شو و برو به سلامت.
مرد کاسب وقتی چند قدمی به راحتی با خَر خود رفت، برگشت و پرسید با این همه د
اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که تاکنون به یک دکتر طب سوزنی در تهران مراجعه نکرده اید، احتمالا علت داشتن سطح بالای استرس تان به همین دلیل است.

در واقع دکتر طب سوزنی در تهران به بهبود بسیاری از بیماری ها که شما از آن ها رنج می برید می تواند کمک کند.

با کمی تحقیق و مطالعه و فهمیدن بیماری هایی که می تواند توسط یک دکتر طب سوزنی در تهران درمان شوند و بهبود یابند، متعجب خواهید شد.

طب سوزنی تنها کاری نیست که دکتر طب سوزنی در تهران می تواند برای شم
سندرم منیر در اثر افزایش فشار گوش داخلی رخ می‌دهد. از آنجا که گوش داخلی مسئول حس شنوایی و تعادل است، بیماری منیر اغلب این توابع را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین علائمی مانند کاهش شنوایی، وزوز گوش و سرگیجه در بیماری منییر شایع است.

به گزارش : حملات ناگهانی سرگیجه گاهی آنقدر شدید است که پس از ایجاد ترس و دلهره در بیماران و اطرافیان آنها، بیمار را روانه اورژانس می‌کند.
ادامه مطلب
بی‌خوابی‌های ماه رمضان. آرامش نسبی بعد از مواجهه با ترس قدیمی. پادکست گوش دادن. ضد حال خوردن از سمت همگروهی عزیز و پیچاندن متقابل! فلسفه‌ی علم. تکرار حس عدم تعلق. گزارش‌ها و مقاله‌ها. میزانِ معقولِ صرفِ پول جهت زیبایی! قتل‌های الفبایی. کدِ شبکه عصبی. استرس شب‌های قدر! جذابیت دنیای ریاضیات. سن‌پترزبورگ. بررسی احتمال نیم‌چه گیک بودن! انتخاب دکتر. ترکیب لازانیا و قرمه‌سبزی. صحبت‌های نویسنده‌ی فیلم‌نامه‌ی ایمیتیشن گیم بعد از گرفتن اسک
اگر در رابطه ای هستید که به اندازه ی کافی دوست داشته نمی شوید لطفا ادامه ندهید .
خودتان را توجیه نکنید که بالاخره روزی دوستم خواهد داشت .
با اینکار هر چه جلوتر می روید زخمی ترمی شوید .
گویی بر روی تردمیل در حال دویدن هستید .
هرچه می دوید ، به خواسته هاتون نمی رسید ،  و 
نیازهاتون  برطرف نمی شود و بیشتر عصبانی و خشمگین می شوید و برچسب عدم تعادل هم می گیرید .
به خودتان نگویید که اگر دوستم نداشت با من نمی ماند .
شما با توجه کردن به او حس ارزشمندی و دوس
افزایش توان علم بشر و دستیابی وی به ابزار های نوین، توانایی وی برای برای بهره‌برداری از منابع طبیعی را به سرعت افزایش داده و به تخریب ساختار طبیعی محیط زیست انجامیده، منابع معدنی که نتیجه میلیون ها سال فعالیت موجودات بوده، روبه پایان گذاشته، محیط دریاها و اقیانوس ها آلوده شده، تعادل ترکیبی گاز های جوّی برهم خورده، بسیاری از جنگل ها نابود شده و ده ها بحران زیت محیطی برای زندگی انسان به وجود آورده است. در قرن حال حاضر زمین سرشار از ثروت است
تشبیه موقعیتی که در آن به سر می بریم به وضعیت آب و هوا یکی از راه های
کنترل و راهنمایی سلامت روحی مان می تواند باشد. ما وقتی که عصبانی هستیم
یا افسردگی به سراغ مان می اید به جای اینکه به خودمان نهیب بزنیم که من
عصبانیم یا من غمگینم می توانیم بگوییم عصبانیت آمده است یا غم سایه اش را
افکنده است.
این اقرار آگاهانه از حالت احساساتی که در ما بوجود می ایند به وضعیت آب
و هوا عین این است که ببینیم چطور هوا طوفانی می شود یا حتی شاهد شکل گیری
یک روز آفت
طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل قوانین و اصول بسیاری دارد که با رعایت آن ها میتوانید منزلی ایده آل برای خود طراحی کنید، نکات دکوراسیونی که اهمیت زیادی در بی عیب و نقص بودن دکوراسیون منزل دارند را در ادامه ملاحظه میکنید. اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید میتوانید با رعایت این نکات به دکوراسیونی شیک و همه چیز تمام دست یابید.
- یکی از ترفندهای چیدمان دکوراسیون منزل  این است که بتوانید بین لوازم قدیمی و جدید منزل تعادل ایجاد کنید مثلا وسایل قد
 سلامتی بدن
تحقیقات بسیاری نشان داده اند که استراحت و خواب نامناسب ایمنی بدن را پایین می آورد و انسان را در مقابل انواع بیماریها (از جمله همین سرماخوردگی) آسیب پذیر تر 
می کند. خوب بخوابید تا بدنتان مقاومتر شود و بیماریهایتان زیاد طول نکشد
حذف صبحانه بافت های بدن را دچار گرسنگی های پنهان می کند/45 تا 55 درصد انرژی مورد نیاز روزانه هر فرد از کربوهیدرات ها، 30 درصد از چربی ها و 15 تا 20 از پروتئین ها 
تامین می شود و تنوع و تعادل لازم در برنامه غذایی ه
باید افکارم را از نو بنویسم‌‌‌...
 اعتقاداتم را... 
 علایقم را...
 تمام چیزها و فکرهای مشمئز کننده ام را...
 باید لیستی نو از دوستان و عزیزانم بنویسم...
 باید مثل تابلو کلاس لیست خوب و بد درست کنم...
 باید ، بایدهایی باشد...
 این حجم از قیل و قال کلمات توی سرم طوفانی شده است مخرب، نمیدانم از کجا به کجا میچرخد، فقط اینقدر میدانم که ثبات را از من گرفته است...
 زبانم سکوت،اما ذهنم درگیر این رژه طولانی کلمات است... 
 این نوشتن بی سروته کمی آرامم میکند ...
باید افکارم را از نو بنویسم‌‌‌...
 اعتقاداتم را... 
 علایقم را...
 تمام چیزها و فکرهای مشمئز کننده ام را...
 باید لیستی نو از دوستان و عزیزانم بنویسم...
 باید مثل تابلو کلاس لیست خوب و بد درست کنم...
 باید ، بایدهایی باشد...
 این حجم از قیل و قال کلمات توی سرم طوفانی شده است مخرب نمیدانم از کجا به کجا میچرخد فقط اینقدر میدانم که ثبات را از من گرفته است...
 زبانم سکوت،اما ذهنم درگیر این رژه طولانی کلمات است... 
 این نوشتن بی سروته کمی آرامم میکند ...
 ج
تعاریف
طب چیست:
طب علمی است که سلامتی را در بدن نگه می دارد، هر گاه رفت به بدن باز می آورد
طبیب به چه کسی می گویند:
کسی که فقط با ابزار طبیعی درمان می کند، و تطبیق دهنده داروبا درد است.
حکیم به چه کسی می گویند:
کسی که ابزار طبیعی را به خدمت می گیرد، و علاوه بر جسم، و روح و روان را هم درمان می کند، حکیم نامیده می شود.
روحانی به چه کسی می گویند:
کسی که فقط روح را درمان می کندو به جسم کاری ندارد.

تعریف سلامتی از دیدگاه طب سنتیتن انسان برآیند اثر چهار ما
چکیده
کار نیز جنبه ای از زندگی است که صرف نظر از منابع مالی برخی از نیاز
های اساسی آدمی نظیر تحرک روانی و بدنی ، نیاز های اجتماعی و احساسات خود
ارزشمندی را ارضاء می کند. با وجود این، کار می تواند منبع فشار روانی نیز
باشد. در دهه اخیر موضوع استرس و آثار آن در زندگی انسان مورد توجه بسیار
واقع گردیده است (الوانی، 1381). امروزه استرس جز جدایی ناپذیر اکثریت
مشاغل می باشد.
استرس[1] یکی از عمده ترین مسائل پزشکی و اجتماعی روز است. استرس در
مفهوم عام
فکر میکردم سختی ادم رو مقاوم میکنه نمیدونستم میتونه کاری کنه که تعادل روانیت رو از دست بدی کاری انجام بدی بعد بهت بگن کارت اشتباه بوده در حالی که فکر میکردی درسته دوستام بهم میگن خوبی دوست دارم بگم خوبم خوبم ولی شبا کابوس میبینم از خواب میپرم دوست دارم بگم خوبم نگاه کن دارم درس میخونم ببین همه چیز عادیه ولی هیچ چیز عادی نیست خدا گم شده فالای حافظم همه قشنگن ولی ربطی به زندگی من نداره اتفاقای خوب هستن ولی برای من نیستند دوست دارم بگم خسته ام ا
همه چیز درباره گودی کمر :
به انحنای زیاد ستون فقرات گودی کمر میگویند .
 این تفاوت با منحنی های معمول ستون فقرات در نواحی گردن, سینه و کمر فرق دارد.
 گودی کمر در تمام گروه های سنی دیده می شود و این مشکل بر ستون فقرات کمری تاثیر  فراوان می گذارد. در گردن هم  می تواند ایجاد شود.
هنگامی که  در ستون فقرات کمری ایجاد می شود, باسن بیمار ممکن است برجسته شود و به طور کلی نسبت به قبل  تغییر کند. 
 این موضوع  در اغلب موارد می تواند ناراحت کننده باشد و حتی بر
تاسیسات نفتی آرامکومداوم موردهجوم مدافعین مظلومان یمنی قرارمیگرفت.حتی کشف میادین نفتی بزرگتردرجهان هم باعث نمیشدوحشت ثروتمندان کم شود.بخوبی ثروتمندان واختلاسگران دکل های نفتی میدانستندکه بعدازکشف میدان نفتی هفت سال طول میکشدکه تاسیسات استخراج ساخته وبعداستخراج نفت شروع شود.
یک زلزله بزرگ دریک جنگ افزایش قیمت نفت درجهان بود.انسان هایی که به جان هم میافتادندنمیفهمیدنددرپی چه چیزمیدوند.نفتی که هوارآلوده میکردوباعث مرگ ومیردرجهان بود
با گلاب زیبا بمانید
✍گلاب می تواند باعث خنکی، نرمی و صافی پوست های حساس و تحریک شده گردد، پوست های چرب را پاکسازی کرده و به تعادل برساند. گلاب می تواند پوست های معمولی را احیا کرده و به آنها جوانی و زیبایی ببخشد .
گلاب به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان ها و ویتامین های گوناگون، می تواند از بروز علایم پیری پیشگیری کرده و پوست را تغذیه کند. گلاب دارای خواص ضد عفونی کننده طبیعی، ضد التهابی و ضد باکتری نیز می باشد
برای بهرمندی از مواهب بی نظیر گلاب،

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندس مهدی غفاری وبلاگ فروشگاه اینترنتی بانه کالا هور (بانه 24) سیم و کابل نماز برترین ذکر الله سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه علم و انقلاب زعفران ایران ژرف ایده زمان پانکتوم آموزشگاه خیاطی و کامپیوتر، آموزش خیاطی در تبریز